BREAD.ONION RINGS
1000 GRM
Store, velsmakende løkringer med sprø panering. McCain Breaded Onion Rings passer godt som fingermat, tapas, til f.eks hamburgere eller en god biff.
Varenummer: 00002171 | EPD-nummer: 1797877 | GTIN: 03256830001107
Varenummer: 00002171
EPD-nummer: 1797877
GTIN: 03256830001107
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: MCCAIN
3 produkter i databasen
Ingredienser
Ternet løk (53%), griljermel (brødsmuler) (18%), hvetemel, solsikkeolje, fortykningsmiddel (E401), salt, sukker, hvetestivelse, smakstilsetning.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 879 kJ/ 209 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,50 g |
| Karbohydrat | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,00 g |
| Protein | 3,80 g (12% *) |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 00002171 |
| EPD-nummer | 1797877 |
| GTIN | 03256830001107 |
| GTIN2 | 03256830001091 |
| GTIN3 | 03256830001091 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 20.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 544 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Friteres | Produktet friteres ved 180gr. i ca. 2,5-3 min. Produktet blir best dersom man tilbereder det fra frossen tilstand. Ta produktet ut av posen, og legg det i frityrkurven. Ikke hell fra posen over frityren, da det kan gi bøss i oljen. Rist forsiktig av overskuddsolje før servering. |

















