KYLLINGFILET,STRIML.,MARINERT
1200 GRM
HOFF Strimlet, marinert kyllingfilet er laget av filetkjøtt, og tilsatt en velsmakende marinade. Produktet har utallige bruksområder. Prøv f.eks. å lage en «black’n white» burger/duoburger, ved å blande Slåtto marinerte biffstrimler og HOFF Strimlet, marinert kyllingfilet. Marinert strimlet kyllingfilet passer ypperlig til snaddermenyer, pizza, salater, wraps og sandwiches
Varenummer: 852003 | EPD-nummer: 4080776 | GTIN: 07044713820039
Varenummer: 852003
EPD-nummer: 4080776
GTIN: 07044713820039
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Kyllingkjøtt(84%), rapsolje, vann, salt, krydder, sukker, druesukker (mais) gjærekstrakt, antioksidant (E331), fortykningsmiddel (E450,E451).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 575 kJ/ 137 kcal |
| Fett | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 1,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,50 g |
| Protein | 19,00 g (58% *) |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 852003 |
| EPD-nummer | 4080776 |
| GTIN | 07044713820039 |
| GTIN2 | 07044719820033 |
| GTIN3 | 07044719820033 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 20.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Stekes | Marinert strimlet kyllingfilet stekes på flatgrill eller stekepanne. Produktet kan også brukes rett på pizza. |

















