KYLLINGKJØTT,STRIMLET,MARINERT
1200 GRM
HOFF Strimlet, marinert kyllingkjøtt er et velsmakende produkt med mange bruksområder. Prøv f.eks å forme det strimlede, marinerte kyllingkjøttet til en burger. Skikkelig snadder! Strimlet, marinert kyllingkjøtt passer også ypperlig til snaddermenyer, pizza, wraps, salater og sandwiches
Varenummer: 82002 | EPD-nummer: 4080198 | GTIN: 07044713820022
Varenummer: 82002
EPD-nummer: 4080198
GTIN: 07044713820022
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Kyllingkjøtt(84%),rapsolje,vann,salg,krydder,sukker,druesukker(mais)gjærekstrakt,antioksidant (E331),fortykningsmiddel (E450,E451).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 736 kJ/ 177 kcal |
| Fett | 11,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,60 g |
| Karbohydrat | 1,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,50 g |
| Protein | 18,00 g (55% *) |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 82002 |
| EPD-nummer | 4080198 |
| GTIN | 07044713820022 |
| GTIN2 | 07044719820026 |
| GTIN3 | 07044719820026 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 20.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Stekes | Strimlet, marinert kyllingkjøtt stekes på flatgrill eller i stekepanne. |

















