MOZZARELLA STICKS
1000 GRM
Nydelig mozzarellaost med italiensk panering McCain Mozzarella Sticks er et perfekt fingerfood-produkt, og passer meget godt til tapasanretninger.
Varenummer: 00002173 | EPD-nummer: 1797901 | GTIN: 08710438101959
Varenummer: 00002173
EPD-nummer: 1797901
GTIN: 08710438101959
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: MCCAIN
3 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 358 kJ/ 325 kcal |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,00 g |
| Karbohydrat | 26,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Protein | 14,70 g (45% *) |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Opphavsland | Storbritannia |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 00002173 |
| EPD-nummer | 1797901 |
| GTIN | 08710438101959 |
| GTIN2 | 03256830010055 |
| GTIN3 | 03256830010055 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 20.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 453 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Friteres | Produktet friteres ved 180gr i ca 2 min. Pass på å ikke fritere for lenge, da produktet kan sprekke, slik at osten lekker ut ved for lang fritering. Produktet blir best dersom man tilbereder det fra frossen tilstand. Ta produktet ut av posen, og legg det i frityrkurven. Ikke hell fra posen over frityren, da det kan gi bøss i oljen. Rist forsiktig av overskuddsolje før servering. |

















