P.F.KRYDDER DILL
700 GRM
HOFF Pommes Frites Krydder Dill er spesielt utviklet for å gi en ekstra god smak på pommes frites. Krydderet har etterhvert blitt svært populært og brukes i dag til mange retter i tillegg til pommes frites. HOFF Pommes Frites Krydder Dill er et komplett blandingskrydder som egner seg godt til kokte og frityrstekte poteter, og andre potetprodukter.
Varenummer: 00009037 | EPD-nummer: 639872 | GTIN: 07044710090374
Varenummer: 00009037
EPD-nummer: 639872
GTIN: 07044710090374
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Salt, smaksforsterker (E621), sukker, løk, dill, tomat, SENNEP, aroma, persille, gurkemeie, antiklumpemiddel (E551).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 550 kJ/ 130 kcal |
| Fett | 1,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 24,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 13,40 g |
| Protein | 3,00 g (9% *) |
| Salt | 60,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | 00009037 |
| EPD-nummer | 639872 |
| GTIN | 07044710090374 |
| GTIN2 | 07044710890370 |
| GTIN3 | 07044710890370 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 20.07.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Urter/krydder/ekstrakter |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1080 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Spiseklar | Produktet er klart for bruk |

















