P.FRITES BØTTER
500 PCE
HOFF Bøtte og Spann er dekorativ, selgende emballasje for HOFF Pommes Frites i alle varianter. HOFF Bøtte rommer ca. 190 - 220g pommes frites, og HOFF Spann rommer ca. 340 - 400 g pommes frites
Varenummer: 00009250 | EPD-nummer: 418582 | GTIN: 07044710092507
Varenummer: 00009250
EPD-nummer: 418582
GTIN: 07044710092507
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Emballasje for HOFF Pommes Frites
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg, Fisk, Melk, Peanøtter, Selleri, Sennep, Sesamfrø, Skalldyr, Soya, Svoveldioksid eller sulfitter, Bløtdyr og Lupin
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 0 kJ/ 0 kcal (Mindre enn) |
| Fett | 0,00 g (Mindre enn) |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g (Mindre enn) |
| Karbohydrat | 0,00 g (Mindre enn) |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g (Mindre enn) |
| Protein | 0,00 g (Mindre enn) (0% *) |
| Salt | 0,00 g (Mindre enn) |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Kina |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 00009250 |
| EPD-nummer | 418582 |
| GTIN | 07044710092507 |
| GTIN2 | 07044710992500 |
| GTIN3 | 07044710992500 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 22.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















