POMMES BISTRO
2500 GRM
HOFF Pommes Bistro er en spennende pommes frites variant (20x7mm). Den er velkjent fra restaurantmiljøer og “steakhouses”. HOFF Pommes Bistro er sprø utenpå og melen inni “smaker potet” - og passer perfekt til en saftig biff !
Varenummer: 00002006 | EPD-nummer: 361154 | GTIN: 07044710320068
Varenummer: 00002006
EPD-nummer: 361154
GTIN: 07044710320068
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 690 kJ/ 165 kcal |
| Fett | 4,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 29,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,10 g (Mindre enn) |
| Protein | 1,40 g (4% *) |
| Salt | 0,10 g (Mindre enn) |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 00002006 |
| EPD-nummer | 361154 |
| GTIN | 07044710320068 |
| GTIN2 | 07044710820063 |
| GTIN3 | 07044710820063 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 12.01.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 544 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Friteres | Tilberedes direkte fra dypfryst tilstand. Friteres ved 180°C. Friteringstiden vil variere avhengig av potetsort. Friteres til den flyter opp - og litt til. |

















