SPRØSTEKT LØK
500 GRM
HOFF Sprøstekt løk er laget av førsteklasses råvarer. Den er lys og fin i fargen - og knasende sprø! HOFF Sprøstekt Løk kan brukes til alle typer kjøtt- og fiskeretter. Lettvint til topping på pizza, supper, gryteretter eller på varmt smørbrød. HOFF Sprøstekt Løk smaker utmerket sammen med f.eks. roastbeef eller på leverpostei, og selvfølgelig som “strø” på pølse. HOFF Sprøstekt Løk kan også rett og slett spises som snacks !
Varenummer: 00004200 | EPD-nummer: 616227 | GTIN: 07044710342008
Varenummer: 00004200
EPD-nummer: 616227
GTIN: 07044710342008
PRODUSENT: HOFF SA
VAREMERKE: HOFF
49 produkter i databasen
Ingredienser
Frisk løk (52% av ferdigvare), vegetabilsk olje (raps, shea, kokos), hvetemel, soyamel og salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 613 kJ/ 631 kcal |
| Fett | 54,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,60 g |
| Karbohydrat | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 10,00 g |
| Protein | 3,70 g (11% *) |
| Salt | 2,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Lagringsstabile grønnsaker |
| Varenummer | 00004200 |
| EPD-nummer | 616227 |
| GTIN | 07044710342008 |
| GTIN2 | 07044710842003 |
| GTIN3 | 07044710842003 |
| Opprettet dato | 03.10.2014 |
| Oppdatert dato | 21.07.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 10 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Spiseklar | Strøs rett på produktet. |

















