VEGETABILSK FETT
5000 GRM
Varenummer: 18305 | EPD-nummer: 369637 | GTIN: 07038080183057
Varenummer: 18305
EPD-nummer: 369637
GTIN: 07038080183057
PRODUSENT: Idun Industri AS
VAREMERKE: IDUN
294 produkter i databasen
Ingredienser
Vegetabilsk fett fra kokos.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten, Nøtter, Egg, Fisk, Melk, Peanøtter, Selleri, Sennep, Sesamfrø, Skalldyr, Soya, Svoveldioksid eller sulfitter, Bløtdyr og Lupin
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 3 700 kJ/ 900 kcal |
| Fett | 100,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 99,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g (0% *) |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 18305 |
| EPD-nummer | 369637 |
| GTIN | 07038080183057 |
| GTIN2 | 07038089183058 |
| GTIN3 | 07038089183058 |
| Opprettet dato | 10.02.2015 |
| Oppdatert dato | 10.02.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 15 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















