BISCOTTI MANDEL
6000 GRM
Varenummer: 1346 | EPD-nummer: 4087276 | GTIN: 07393697010661
Varenummer: 1346
EPD-nummer: 4087276
GTIN: 07393697010661
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Grays Bakery
29 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, sukker, MANDEL, vegetabilsk olje (kokos, raps), aroma, vann, aroma( BITTERMANDEL), bakepulver (E450, E500), HVETESTIVELSE, salt, modifisertstivelse, HVETESTIVELSE, potetstivelse, vanillin, emulgeringsmiddel (E471, E322 (solros)), surhetsregulerendemiddel (E330), sitronsyre, farge E160a, E160e, kaliumsorbat, MALT MEL (BYGG), natriumbensoat, vitamon A og D, EGG
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 650 kJ/ 390 kcal |
| Fett | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,20 g |
| - Enumettede fettsyrer | 6,90 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 2,60 g |
| Karbohydrat | 53,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Kostfiber | 2,90 g |
| Protein | 9,70 g (29% *) |
| Salt | 0,37 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Kaker, dessertpaier og vannbakkels |
| Varenummer | 1346 |
| EPD-nummer | 4087276 |
| GTIN | 07393697010661 |
| GTIN2 | 02739369701065 |
| GTIN3 | 02739369701065 |
| Opprettet dato | 17.11.2014 |
| Oppdatert dato | 19.09.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -25 grader (C) |
| Temperatur, max. | 30 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 300 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 100 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















