DAIRY CREAM PROFITEROLE
2380 GRM
Varenummer: 1403 / 5000700 | EPD-nummer: 4161600 | GTIN: 05412632507003
Varenummer: 1403 / 5000700
EPD-nummer: 4161600
GTIN: 05412632507003
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Panesco
121 produkter i databasen
Ingredienser
Fløte (MELK) (63%), EGG, HVETEMEL, sukker, druesukker, palme olje, modifisert stivelse (E1440), salt, stabilisator (E415, E401)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Svoveldioksid eller sulfitter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 598 kJ/ 385 kcal |
| Fett | 31,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 19,90 g |
| Karbohydrat | 19,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,90 g |
| Kostfiber | 0,90 g |
| Protein | 5,00 g (15% *) |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Frosne kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 1403 / 5000700 |
| EPD-nummer | 4161600 |
| GTIN | 05412632507003 |
| GTIN2 | 02707209400409 |
| GTIN3 | 02707209400409 |
| Opprettet dato | 17.11.2014 |
| Oppdatert dato | 24.11.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Bakeprodukter – søte |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -25 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















