Gluten free bread slice duet
Et tin og server produkt. Levere i kartong med 10 pakker. 10 skiver av gluten og laktosefritt brød i to smaker . 5stk grå med hirse og malt, og 5 stk brune med linfrø og solsikkefrø. Lagt i forseglet pose og merket med etiketter for laktose og glutenfri.
Varenummer: 1866 / 5001377 | EPD-nummer: 4229696 | GTIN: 05412632513776
Varenummer: 1866 / 5001377
EPD-nummer: 4229696
GTIN: 05412632513776
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Panesco
121 produkter i databasen
Ingredienser
Multigrain Brød (hvetestivelse (glutenfri), vann, skummetmelkpulver(laktoseredusert), linfrø, solsikkefrø, maltmel, surdeig(ris, potetstivelse, LUPIN mel), gjær, soya mel, kli, salt, sirup (eple, pære, sukker, fortykningsmiddel (E440)), oligofruktose,krydder, karamellisert sukker, maltodekstrin, fortykningsmidler (E464, E412)), grovt brød (hvetemel (glutenfri), vann,skummetmelkpulver( laktoseredusert) sirup (eple, pære, sukker, fortykningsmiddel (E440)), rapsolje, surdeig (ris, potetstivelse, LUPIN mel),maltmel (hirse), salt, gjær, kli, fortykningsmiddel (E412), krydder).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Ja |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 163 kJ/ 276 kcal |
| Fett | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,40 g |
| Karbohydrat | 45,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,20 g |
| Kostfiber | 6,00 g |
| Protein | 6,00 g (18% *) |
| Salt | 1,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 1866 / 5001377 |
| EPD-nummer | 4229696 |
| GTIN | 05412632513776 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 02.02.2015 |
| Oppdatert dato | 24.11.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Spiseklar | Tines i ca. 30 minutter i romtemperatur |

















