KAISER ROLL SCHWARZWALD
6600 GRM
Varenummer: 2309 / 5001099 | EPD-nummer: 4161931 | GTIN: 05412632510997
Varenummer: 2309 / 5001099
EPD-nummer: 4161931
GTIN: 05412632510997
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Panesco
121 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, semulegryn, linfrø, HAVRE, solsikkefrø, gjær, SOYA, sukker, maltekstrakt, RUGmel, HAVREgryn, salt, SOYAmel,HVETEGLUTEN, SESAMFRØ, kalium klorid, emulgator (E472e), maltmel av HVETE.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 097 kJ/ 260 kcal |
| Fett | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 45,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,50 g |
| Kostfiber | 4,30 g |
| Protein | 10,20 g (31% *) |
| Salt | 1,05 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Lagringsstabilt brød |
| Varenummer | 2309 / 5001099 |
| EPD-nummer | 4161931 |
| GTIN | 05412632510997 |
| GTIN2 | 02707209400577 |
| GTIN3 | 02707209400577 |
| Opprettet dato | 17.11.2014 |
| Oppdatert dato | 24.11.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -25 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 120 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















