Maxi Chocolate Twister 100gr kart.a 50
Deilig sjokolade twiser av wienerdeig
Varenummer: 1457/5000653 | EPD-nummer: 4715165 | GTIN: 05412632506532
Varenummer: 1457/5000653
EPD-nummer: 4715165
GTIN: 05412632506532
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Panesco
121 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 522 kJ/ 363 kcal |
| Fett | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,80 g |
| Karbohydrat | 46,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 17,00 g |
| Kostfiber | 1,70 g |
| Protein | 6,40 g (19% *) |
| Salt | 0,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Frossen småkakedeig |
| Varenummer | 1457/5000653 |
| EPD-nummer | 4715165 |
| GTIN | 05412632506532 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 11.11.2016 |
| Oppdatert dato | 09.01.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 80 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Stekes | Stekes på 170 grader i ca. 16-18 minutter |

















