Ostekake med jordbær, disk
1040 GRM
Varenummer: 1184 | EPD-nummer: | GTIN: 07072094011845
Varenummer: 1184
EPD-nummer:
GTIN: 07072094011845
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Kristiania Gourmet
200 produkter i databasen
Ingredienser
Ostekrem: FLØTE, sukker , vann, mager KVARGPULVER (MELK), dekstrose, MELKEFETTPULVER, gelantin, modifisert stivelse (E1422), glykosepulver, fortykningsmiddel (E410), Surhetsregulerende middel (E330), salt, aroma. Kjeksbunn: SMØR, HAVREGRYN, vegetabilsk olje (palme, raps, shea), HVETEMEL, sammalt HVETE, sukker, demerarasukker, sirup, hevemiddel (E500), salt. Gele: glykosesirup, sukker, vann, stabilisator (E406, E440, E450, E422), konserveringsmiddel (E202, E220), surhetsregulerende middel (E330), aroma. Dekor: Friske frukter/bær og sjokoladepynt (Sukker, kakaosmør, HELMELKPULVER, kakaomasse, MYSEPULVER (MELK), LAKTOSE, emulgator (E322(SOYA)), SMØROLJE (MELK), aroma). Kan inneholde spor av: egg, nøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 405 kJ/ 335 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,30 g |
| Karbohydrat | 36,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 27,00 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 3,00 g (9% *) |
| Salt | 0,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1184 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072094011845 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.12.2014 |
| Oppdatert dato | 14.07.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















