Sjokoladekake 20-24
2000 GRM
Varenummer: 1229 | EPD-nummer: | GTIN: 07072094012293
Varenummer: 1229
EPD-nummer:
GTIN: 07072094012293
PRODUSENT: Kristiania Gourmet
VAREMERKE: Kristiania Gourmet
200 produkter i databasen
Ingredienser
Sjokoladekrem (FLØTE, vann, sukker, mager kakao, gelatin, smøremiddel (E170)), Kakebunn (HVETEMEL, sukker, EGG, vann, glukose, SKUMMETMELKEPULVER, HVETEGLUTEN, emulgator (E471, E472b, E475, E477), hevemiddel (E450, E500, E503), HVETESTIVELSE, MYSEPULVER (MELK), MELKEPROTEIN, salt, farge (E101), aroma (Vanillin)), syltetøy(sukker, bringebær, jordbær, skogsbær, aprikos, vann, fortykningsmiddel( pektin), surhetsregulerende middel ( sitronsyre), konserveringsmiddel ( E211)), dekor: Sjokoladepynt (MELK, SOYA), sprøytegele, marsipanpynt (MANDLER) og friske frukter/bær.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 510 kJ/ 360 kcal |
| Fett | 28,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 18,00 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 15,00 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 4,00 g (12% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1229 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072094012293 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 16.12.2014 |
| Oppdatert dato | 02.11.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















