ALPEBRØD STORT M/DEKOR
7200 GRM
600GX12STK
Varenummer: 1115274 | EPD-nummer: 2456432 | GTIN: 07070430007613
Varenummer: 1115274
EPD-nummer: 2456432
GTIN: 07070430007613
PRODUSENT: Lantmännen Unibake N
VAREMERKE: Schulstad Bakery Solutions
256 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, maltet HVETEMEL, linfrø, HVETEGLUTEN, solsikkefrø, HAVREGRYN 2%, gjær, SOYA, salt (jod), RUGMEL, SESAMFRØ, RUGFLAK, HVETEFLAK 0,5%, HVETEKLI 0,6%, grovmalt RUG 0,5%, maltet HVETEMEL, maltet BYGGMEL 0,5%, fortykningsmiddel (E412).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel, Pistasjnøtter, Valnøtter), Egg og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 175 kJ/ 278 kcal |
| Fett | 4,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 45,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,90 g |
| Kostfiber | 4,90 g |
| Protein | 12,00 g (36% *) |
| Salt | 1,75 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Luxembourg |
| Opphavsland | Luxembourg |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 1115274 |
| EPD-nummer | 2456432 |
| GTIN | 07070430007613 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.04.2014 |
| Oppdatert dato | 05.11.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















