BAGUETTE SURDEIG RUSTIKK
9680 GRM
440GX22STK
Varenummer: 4401 | EPD-nummer: 2949428 | GTIN: 17391288440108
Varenummer: 4401
EPD-nummer: 2949428
GTIN: 17391288440108
PRODUSENT: Lantmännen Unibake N
VAREMERKE: Schulstad Bakery Solutions
256 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, surdeig av HVETE [HVETEMEL, vann], brune linfrø, salt, gjær, gule linfrø, hirse, solsikkefrø, maltet HVETEMEL, HVETEGLUTEN, maltet og ristet BYGGMEL, RUGMEL, maltet ristet HVETEMEL, HAVREMEL.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 119 kJ/ 265 kcal |
| Fett | 3,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,40 g |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 47,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,50 g |
| Kostfiber | 4,10 g |
| Protein | 9,40 g (28% *) |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 4401 |
| EPD-nummer | 2949428 |
| GTIN | 17391288440108 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.04.2014 |
| Oppdatert dato | 03.08.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















