CORTINA MINI
5500 GRM
110GX50STK
Varenummer: 141947 | EPD-nummer: 1381185 | GTIN: 07391288444703
Varenummer: 141947
EPD-nummer: 1381185
GTIN: 07391288444703
PRODUSENT: Lantmännen Unibake N
VAREMERKE: Schulstad Bakery Solutions
256 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, surdeig av RUG [ RUGMEL, vann], salt, gjær.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Rug |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Rug |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Mandel, Valnøtter), Egg, Melk, Soya og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 941 kJ/ 222 kcal |
| Fett | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 44,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 7,60 g (23% *) |
| Salt | 1,25 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Polen |
| Opphavsland | Polen |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 141947 |
| EPD-nummer | 1381185 |
| GTIN | 07391288444703 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.04.2014 |
| Oppdatert dato | 05.11.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -50 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















