FLAGUETTE TOMAT OG OLIVEN
4800 GRM
200GX24STK
Varenummer: 1114902 | EPD-nummer: 542423 | GTIN: 07070430001567
Varenummer: 1114902
EPD-nummer: 542423
GTIN: 07070430001567
PRODUSENT: Lantmännen Unibake N
VAREMERKE: Schulstad Bakery Solutions
256 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, tomat 12%, sorte oliven 3%, RUGMEL, gjær, salt (jod), tørket surdeig av HVETE, HVETEGLUTEN, druesukker, olivenolje, urter, LAKTOSE (av MELK ), maltet BYGGMEL, krydder, stabilisator (E579, E412), antioxidant (E300).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Mandel, Hasselnøtter), Sesamfrø, Soya og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 997 kJ/ 236 kcal |
| Fett | 1,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 45,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,20 g |
| Kostfiber | 3,30 g |
| Protein | 7,90 g (24% *) |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Luxembourg |
| Opphavsland | Luxembourg |
| Varegruppe | Frossen brøddeig |
| Varenummer | 1114902 |
| EPD-nummer | 542423 |
| GTIN | 07070430001567 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.04.2014 |
| Oppdatert dato | 05.11.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















