Kryddersild filet blå Carlo, 3 kg
Kryddersild filet blå Carlo, 3 kg.spann
Varenummer: 143210 | EPD-nummer: | GTIN: 07033352372580
Varenummer: 143210
EPD-nummer:
GTIN: 07033352372580
PRODUSENT: Lerøy Sjømatgruppen AS
VAREMERKE: Lerøy
120 produkter i databasen
Ingredienser
Krydret filet av sild (50%), pepper, krydderpepper, kanel, nellikk, ingefær, oregano, vann, sukker, eddik, vineddik, konserveringsmiddel (natriumbensoat (E211), melkesyre (E270)), krydderekstrakt (sandel, oregano), dillaroma Allergen: Fisk |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 639 kJ/ 154 kcal |
| Fett | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 5,90 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 2,20 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 11,50 g (35% *) |
| Salt | 2,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 143210 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07033352372580 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 06.12.2015 |
| Oppdatert dato | 06.12.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 0 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















