FROKOSTSALAT
185 GRM
Varenummer: 143981 | EPD-nummer: 4333365 | GTIN: 07036110009148
Varenummer: 143981
EPD-nummer: 4333365
GTIN: 07036110009148
PRODUSENT: MILLS DA
VAREMERKE: DELIKAT
111 produkter i databasen
Ingredienser
Mager ostemasse (melk) (44 %), rapsolje, vann, eggeplomme, stabilisatorer (guarkjernemel, xantangummi), sukker, konserveringsmiddel (natriumbenzoat, kaliumsorbat), salt, løkpulver, gressløk, krydder (med selleriekstrakt)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 710 kJ/ 415 kcal |
| Fett | 42,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 11,00 g |
| Karbohydrat | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Protein | 6,00 g (18% *) |
| Salt | 1,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferdigsalater |
| Varenummer | 143981 |
| EPD-nummer | 4333365 |
| GTIN | 07036110009148 |
| GTIN2 | 07036110110943 |
| GTIN3 | 07036110409795 |
| Opprettet dato | 01.04.2016 |
| Oppdatert dato | 12.11.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 6 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 84 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















