RUSSISK REKESALAT
200 GRM
Varenummer: 144136 | EPD-nummer: 2696029 | GTIN: 07036110006635
Varenummer: 144136
EPD-nummer: 2696029
GTIN: 07036110006635
PRODUSENT: MILLS DA
VAREMERKE: DELIKAT
111 produkter i databasen
Ingredienser
Rapsolje, reker (22 %), gulrot, erter (12 %), vann, fortykningsmiddel (guarkjernemel, xantangummi), eggeplomme, sennepsfrø, sukker, eddik, konserveringsmiddel (kaliumsorbat, natriumbenzoat), surhetsregulerende middel (melkesyre, natriumdiacetat, eplesyre, sitronsyre), salt, søtstoff (sorbitol), krydder, aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Ja |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Fisk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 410 kJ/ 340 kcal |
| Fett | 33,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 9,00 g |
| Karbohydrat | 7,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Protein | 4,00 g (12% *) |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferdigsalater |
| Varenummer | 144136 |
| EPD-nummer | 2696029 |
| GTIN | 07036110006635 |
| GTIN2 | 07036110108698 |
| GTIN3 | 07036110407579 |
| Opprettet dato | 01.04.2016 |
| Oppdatert dato | 12.11.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 6 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 62 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















