COUNTRY WALNUT KAKE
1000 GRM
Varenummer: 8108163 | EPD-nummer: 4088522 | GTIN: 04004311181638
Varenummer: 8108163
EPD-nummer: 4088522
GTIN: 04004311181638
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: ERLENBACHER
56 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker,hvetemel, rømme, smør, valnøtter, egg, kakao baserte krem ( sukker, vegetabilsk olje( rapsolje), fettredusert kakao, vegetarbilsk fett, laktose, søt mysepulver, emulgator (E322), bakepulver(E450, E500), smakstilsetning, kryder (cannel), salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Valnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Valnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Peanøtter og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 750 kJ/ 418 kcal |
| Fett | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 51,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 33,00 g |
| Kostfiber | 1,60 g |
| Protein | 5,50 g (17% *) |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 8108163 |
| EPD-nummer | 4088522 |
| GTIN | 04004311181638 |
| GTIN2 | 04004311081631 |
| GTIN3 | 07031362081638 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 10.08.2015 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















