DOUBLE CHOCOLATE CAKE
750 GRM
Varenummer: 8107295 | EPD-nummer: 2308849 | GTIN: 04004311170861
Varenummer: 8107295
EPD-nummer: 2308849
GTIN: 04004311170861
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: ERLENBACHER
56 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, sjokolade (sukker, kakaomasse, kakaosmør, smør, kakaopulver, emulgator (soyalecitin)), rapsolje, sjokoladetrekk (sukker, rapsolje, fettfattig kakao, palmeolje, laktose, mysepulver, emulgator (solsikkelecitin)), egg, kremfløte, vann, hvetemel, hvetestivelse, eggepulver, kakaopulver, mod stivelse (potet), praline krem (sukker, palmefett, rapsolje, hasselnøtt krem, skummet melkepulver, fettfattig kakao, emulgator (soyalecitin), salt), mysepulver, myseprodukt, eggevhitepulver, fortykningsmiddel (E401), hevemiddel (E450, E500, E431), salt, emulgator (E472b, E481, E475, E472a), palmefett, glukosesirup, laktose, melkeprotein.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 890 kJ/ 453 kcal |
| Fett | 27,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,20 g |
| Karbohydrat | 45,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 33,40 g |
| Kostfiber | 3,10 g |
| Protein | 4,60 g (14% *) |
| Salt | 0,37 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 8107295 |
| EPD-nummer | 2308849 |
| GTIN | 04004311170861 |
| GTIN2 | 04004311072950 |
| GTIN3 | 07031362072957 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 11.05.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















