LØKRINGER HOT & SPICY
275 GRM
Varenummer: 84460 | EPD-nummer: 2777357 | GTIN: 08717154060812
Varenummer: 84460
EPD-nummer: 2777357
GTIN: 08717154060812
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: Salud
19 produkter i databasen
Ingredienser
Løk, hvetemel, vann, solsikkeolje, modifisert hvetestivelse, hvetestivelse, salt, løkpulver, sukker, kryddermiks (spisskarve, sort pepper, cayenne, grønn jalapeno, muskat, kanel), hvitløkspulver, dekstrose, hevemiddel (E450, E500), mysepulver, sennep, gjær, aroma (capsicum, lime), oregano, sitron pulver, krydderekstrakt, limeolje, fargestoff (E160c).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 997 kJ/ 239 kcal |
| Fett | 13,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,90 g |
| Karbohydrat | 26,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,60 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 3,10 g (9% *) |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 84460 |
| EPD-nummer | 2777357 |
| GTIN | 08717154060812 |
| GTIN2 | 08717154060805 |
| GTIN3 | 07031362844608 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 14.08.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















