MINIBAKKELS OGANISK 155G
155 GRM
Varenummer: 001631 | EPD-nummer: 4164349 | GTIN: 08713189012994
Varenummer: 001631
EPD-nummer: 4164349
GTIN: 08713189012994
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: VAN DIERMEN
15 produkter i databasen
Ingredienser
Organisk krem (35% melkefett), organisk egg, økologisk hvetemel, økologisk sukker, økologisk vegetabilsk olje (raps), stabilisator (E407), naturlig vaniljesmak
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 469 kJ/ 354 kcal |
| Fett | 28,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 18,00 g |
| Karbohydrat | 18,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 11,50 g |
| Kostfiber | 0,20 g |
| Protein | 4,60 g (14% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne kaker, paier eller vannbakkels |
| Varenummer | 001631 |
| EPD-nummer | 4164349 |
| GTIN | 08713189012994 |
| GTIN2 | 08713189017302 |
| GTIN3 | 07031362016319 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 11.05.2016 |
GPC Kategori
| Klasse | Brød |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















