RØSTI FRITERT
5000 GRM
Varenummer: 22073 | EPD-nummer: 850024 | GTIN: 09001442220736
Varenummer: 22073
EPD-nummer: 850024
GTIN: 09001442220736
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: 11er Nahrungsmittel GmbH
1 produkter i databasen
Ingredienser
Poteter, palmeolje, salt tilsatt jod (salt, kaliumjodat), potetstivelse, dekstrose, løk pulver
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 724 kJ/ 173 kcal |
| Fett | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,40 g |
| Karbohydrat | 26,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,00 g |
| Kostfiber | 2,60 g |
| Protein | 2,30 g (7% *) |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 22073 |
| EPD-nummer | 850024 |
| GTIN | 09001442220736 |
| GTIN2 | 07031362220730 |
| GTIN3 | 07031362220730 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 14.08.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















