VÅRRULLER VEGETAR
100 GRM
Varenummer: 800459 | EPD-nummer: 2522118 | GTIN: 05741200317585
Varenummer: 800459
EPD-nummer: 2522118
GTIN: 05741200317585
PRODUSENT: Marexim AS
VAREMERKE: DALOON
19 produkter i databasen
Ingredienser
Hvitkål (31,4%), bønnespirer (16,8%), hvetemel, vann, purreløk (5,5%), gulrøtter (5,2%), grahamsmel, rapsolje, maisstivelse, mungobønner, mod. maisstivelse, salt, flak av hvete, eggepulver, dekstrose, maltodekstrin, tørket kinesisk sopp (judasrøre), glukosesirup, erteprotein, eggehvitepulver, stabilisator (guargummi, methylcellulose), buljong(aroma (inneholder selleri), salt glukosesirup, laktose, dekstrose, gulrøtter, løk, selleri, krydderekstrakt, krydderurter, syre (sitronsyre), krydder), soyasauspulver, hvitøk, krydder (inneholder selleri), syrereg. (kaliumklorid).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 588 kJ/ 140 kcal |
| Fett | 4,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,40 g |
| Karbohydrat | 19,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,90 g |
| Protein | 4,10 g (12% *) |
| Salt | 0,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 800459 |
| EPD-nummer | 2522118 |
| GTIN | 05741200317585 |
| GTIN2 | 05741200804597 |
| GTIN3 | 07031362004590 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 14.08.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -24 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 180 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















