BLØTKAKE STK 2 PK
250 GRM
Varenummer: 6809 | EPD-nummer: 2319689 | GTIN: 07020560958026
Varenummer: 6809
EPD-nummer: 2319689
GTIN: 07020560958026
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Naerbakst
237 produkter i databasen
Ingredienser
Krem (FLØTE, sukker, vann, fortykningsmiddel (E401, E450), marsipan (Sukker, MANDLER, vann, glukosesirup, invertsukkersirup, maltodekstrin, fuktighetsbevarende middel (E420), stabilisator (E415), konserveringsmiddel (E202)), kakebunn (HVETEMEL, sukker, EGG, vann, glukose, SKUMMETMELKPULVER, HVETEGLUTEN, emulgator (E471, E472b, E475, E477), hevemiddel (E450, E500, E503), HVETESTIVELSE, MYSEPULVER (MELK), MELKEPROTEIN, salt, farge(E101), aroma (vanillin)), syltetøy (Sukker, bringebær/ jordbær/ skogsbær/ aprikos, vann, fortykningsmiddel (pektin), surhetsregulerende middel (sitronsyre), konserveringsmiddel (E211)), dekor: sjokoladepynt (Sukker, kakaosmør, HELMELKPULVER, kakaomasse, MYSEPULVER (MELK), LAKTOSE, emulgator (E322(SOYA)), SMØROLJE (MELK), aroma), sprøytegele (Vann, sukker, stivelsessirup, fortykningsmiddel(E1422, E440), surhetsregulerende middel(E330), konserveringsmiddel (E211, E202), stabilisator (E333), farge (E141, E100), marsipanpynt(sukker, MANDLER, glykose, sorbitol, konserveringsmiddel (E202), farge (E160a, E120)) og friske frukter. Kan inneholde spor av valnøtter, hasselnøtter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 463 kJ/ 350 kcal |
| Fett | 22,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 13,00 g |
| Karbohydrat | 34,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 4,00 g (12% *) |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 6809 |
| EPD-nummer | 2319689 |
| GTIN | 07020560958026 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.12.2014 |
| Oppdatert dato | 08.07.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















