WIENERSTANG HALV M.TYTTEBÆR (AJ)
350000 GRM
Varenummer: 3512 | EPD-nummer: 1698851 | GTIN: 07051450035121
Varenummer: 3512
EPD-nummer: 1698851
GTIN: 07051450035121
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Naerbakst
237 produkter i databasen
Ingredienser
Innholdsdeklarasjon: HVETEMEL, vegetabilsk olje (raps, fullherdet kokos og raps), vann, EGG, gjær, sukker, salt, HVETEGLUTEN, emulgator (E322-solsikke, E471, E472e), dekstrose, aroma, surhetsregulerende middel (E330), farge (E160a), enzymer. TYTTEBÆRSYLTETØY: Sukker, tyttebær, eplepulp, vann, fortykningsmiddel (E440), surhetsregulerende middel (E330), konserveringsmiddel (E211, E202). VANILJEKREM: Vann, sukker, modifisert stivelse av potet, TØRRMELK, vegetabilsk fett (kokos), fortykningsmiddel (E412, E407), emulgator (E471),surhetsregulerende middel (E327, E 339, E450), salt, aroma, fargestoff (E160a, E160b). Dekor MELISGLASUR: Melis, vann, emulgator (E475, E471, rapslecithin), stabilisator (E464), surhetsregulerende middel (E270), konserveringsmiddel (E200). Kan inneholde spor av soya, nøtter og sesamfrø
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter, Sesamfrø og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 732 kJ/ 414 kcal |
| Fett | 27,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 12,40 g |
| Karbohydrat | 36,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 10,70 g |
| Kostfiber | 1,30 g |
| Protein | 6,30 g (19% *) |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3512 |
| EPD-nummer | 1698851 |
| GTIN | 07051450035121 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.12.2014 |
| Oppdatert dato | 30.06.2015 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 1 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















