Ferdig Pastasalat Kylling & Feta
350g
Varenummer: 225102 | EPD-nummer: | GTIN: 07031032251026
Varenummer: 225102
EPD-nummer:
GTIN: 07031032251026
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: Ferdig
73 produkter i databasen
Ingredienser
| Ingredienser: MARINERT PASTA 62 % (pasta (durumhvete, vann), solsikkeolje, olivenolje, vann, tomat, hvitløk, tomatpulver, ost, tomatpuré, solsikkefrø, basilikum, potet, salt, rødbetjuice konsentrat, naturlig aroma, paprika, timian ekstrakt, pepper, chili, rapsolje), CRÈME FRAÎCHE DRESSING 13 % (rapsolje, vann, crème fraîche (melk), kjernemelk, eddik, sukker, salt, modifisert maisstivelse, løkpulver, eggeplommepulver (eggeplomme, salt, maltodekstrin), surhetsregulerende middel (melkesyre), stabilisatorer (xantangummi, polysorbat), purre, konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), hvitløkspulver, pepperekstrakt, sitronkonsentrat, smøraroma), KYLLING 11 % (kyllingkjøtt ,vann, druesukker, surhetsregulerende midler (kaliumlaktat, kaliumacetat, natriumsitrat), krydder, salt, røykaroma, stabilisator (difosfat, trifosfat), antioksidanter (askorbinsyre, natriumaskorbat)), BROKKOLI 7 %, FETAOST 4 % (pasteurisert kumelk, salt, løpe, bakteriekultur), RØDLØK 3 %. |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 542 kJ/ 129 kcal |
| Fett | 7,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,10 g |
| Protein | 5,40 g (16% *) |
| Salt | 0,82 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 225102 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07031032251026 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.01.2016 |
| Oppdatert dato | 22.09.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 8 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 6 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















