Hallingbrød, kokt bacon & relich
Varenummer: 451011 | EPD-nummer: | GTIN: 07031034510114
Varenummer: 451011
EPD-nummer:
GTIN: 07031034510114
INFORMASJONSEIER: BAMA GRUPPEN AS
PRODUSENT: Nordic Lunch AS
VAREMERKE: NORDIC LUNCH
47 produkter i databasen
Ingredienser
| Ingredienser: HALLINGBRØD 35 % (vann, hvetemel, sammalt hvete, linfrø, byggmel, maltet hveteflak, sesamfrø, hvetekli, surdeig av sammalt rug, rapsolje, salt, gjær, KOKT BACON 19 % (norsk sideflesk, vann, salt, konserveringsmiddel (natriumnitritt), stabilisator (trifosfat), røykaroma, maltodekstrin, antioksidanter (natriumaskorbat, natriumsitrat)), SENNEPSDRESSING 12 % (rapsolje, vann, sennepsfrø, eddik, eggeplomme, sukker, eplecidereddik, sitronsaft, krydder (sort pepper, gurkemeie, paprika, kajennepepper), salt, stabilisatorer (guarkjernemel, xantangummi), konserveringsmidler (kaliumsorbat, natriumbenzoat), surhetsregulerende midler (eplesyre, sitronsyre), naturlig aroma, fargestoff (betakaroten)), SYLTET RØDLØK 10 % (skivet rødløk, lake (sukker, eddik, salt)), RÅKOST 10 % (hodekål, gulrot), VESTFOLDSALAT 8 %, SPIREMIX 6 % (brokkoli, kløver, rød reddik). |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Rug, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete, Rug, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 913 kJ/ 185 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,50 g |
| Karbohydrat | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,40 g |
| Protein | 5,50 g (17% *) |
| Salt | 0,67 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 451011 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07031034510114 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.01.2016 |
| Oppdatert dato | 15.01.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 0 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















