HVETE, helkorn 10x1kg
1000 GRM
Dette er hele hvetekorn som er delvis knust. Hvete helkorn må bløtlegges for å unngå harde korn i den ferdige baksten. Brukes vanligvis i gjærbakst der det er ønskelig med høyere andel hele korn i det ferdige produktet.
Varenummer: 515001 | EPD-nummer: 525691 | GTIN: 07020650406901
Varenummer: 515001
EPD-nummer: 525691
GTIN: 07020650406901
INFORMASJONSEIER: Norgesmøllene AS
PRODUSENT: Norgesmøllene AS
VAREMERKE: MØLLERENS
102 produkter i databasen
Ingredienser
HVETE (100% av kornets spiselige del)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 370 kJ/ 324 kcal |
| Fett | 2,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| - Enumettede fettsyrer | 0,40 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 58,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,20 g |
| Kostfiber | 10,70 g |
| Protein | 10,20 g (31% *) |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 515001 |
| EPD-nummer | 525691 |
| GTIN | 07020650406901 |
| GTIN2 | 07020650407007 |
| GTIN3 | 07020659150010 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 02.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















