MØLLERENS BASE 1x25kg
25000 GRM
Varenummer: 551047 | EPD-nummer: 2843522 | GTIN: 07020655510474
Varenummer: 551047
EPD-nummer: 2843522
GTIN: 07020655510474
INFORMASJONSEIER: Norgesmøllene AS
PRODUSENT: Norgesmøllene AS
VAREMERKE: MØLLERENS
102 produkter i databasen
Ingredienser
Sammalt RUG, sammalt HVETEMEL, HAVRE helkorn, linfrø, solsikkekjerner, HVETEGLUTEN, HVETEMEL, salt, sukker, maltet BYGG, surhetsregulerende middel (E330, E262), emulgator (E472e, E471), rapsolje, farge (E150a), melbehandlingsmiddel (E300, alfa-amylase).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug, Bygg |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug, Bygg |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sesamfrø og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 507 kJ/ 359 kcal |
| Fett | 10,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,60 g |
| - Flerumettede fettsyrer | 5,90 g |
| Karbohydrat | 45,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,60 g |
| Kostfiber | 13,00 g |
| Protein | 14,20 g (43% *) |
| Salt | 2,94 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 551047 |
| EPD-nummer | 2843522 |
| GTIN | 07020655510474 |
| GTIN2 | 07020659510470 |
| GTIN3 | 07020659510470 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 15.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















