OPPLAGT HAVREGRØT ORIGINAL 16x65g
65 g
Ett supert mellommåltid til frokost, lunch, kvelds og før/ etter trening.
Varenummer: 584815 | EPD-nummer: 2210706 | GTIN: 07020655848041
Varenummer: 584815
EPD-nummer: 2210706
GTIN: 07020655848041
INFORMASJONSEIER: Norgesmøllene AS
PRODUSENT: Norgesmøllene AS
VAREMERKE: MØLLERENS
102 produkter i databasen
Ingredienser
HAVREGRYN, HAVREMEL, sukker, salt (Inneholder 89% havre).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 433 kJ/ 340 kcal |
| Fett | 6,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 57,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 11,80 g |
| Kostfiber | 7,60 g |
| Protein | 10,00 g (30% *) |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 584815 |
| EPD-nummer | 2210706 |
| GTIN | 07020655848041 |
| GTIN2 | 07020655848157 |
| GTIN3 | 07020659848153 |
| Opprettet dato | 29.10.2014 |
| Oppdatert dato | 15.02.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















