FRUKTSALAT
2500 GRM
Varenummer: 20940 | EPD-nummer: 2253193 | GTIN: 07026510209408
Varenummer: 20940
EPD-nummer: 2253193
GTIN: 07026510209408
PRODUSENT: Norrek Dypfrys AS
VAREMERKE: Norrek
128 produkter i databasen
Ingredienser
Eple, Drue, Mango, Pære, Ascorbinsyre(E330), Sitronsyre(E300), Salt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 225 kJ/ 53 kcal |
| Fett | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,02 g |
| Karbohydrat | 11,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 11,40 g |
| Protein | 0,50 g (2% *) |
| Salt | 0,02 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Frossen frukt |
| Varenummer | 20940 |
| EPD-nummer | 2253193 |
| GTIN | 07026510209408 |
| GTIN2 | 07026516209402 |
| GTIN3 | 07026517209401 |
| Opprettet dato | 27.10.2014 |
| Oppdatert dato | 28.10.2014 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 90 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















