LAPSKAUSBLANDING 5 KG
5 KG
Varenummer: 5295 | EPD-nummer: | GTIN: 07072368011380
Varenummer: 5295
EPD-nummer:
GTIN: 07072368011380
PRODUSENT: Odd Langdalen Frukt og Grønt Engros AS
VAREMERKE: Freshcut
18 produkter i databasen
Ingredienser
Potet, Gulrot, Kålrot, Purre, Løk, og Selleri
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 998 kJ/ 235 kcal |
| Fett | 0,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 41,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 7,70 g (23% *) |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Grønnsaker |
| Varenummer | 5295 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072368011380 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.04.2016 |
| Oppdatert dato | 14.11.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 1 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 7 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 5 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















