ANDECONFIT
1240 GRM
Varenummer: 448029 | EPD-nummer: 4371738 | GTIN: 03113010125827
Varenummer: 448029
EPD-nummer: 4371738
GTIN: 03113010125827
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: LARNAUDIE
1 produkter i databasen
Ingredienser
Andelår 80%, andefett, salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 263 kJ/ 304 kcal |
| Fett | 24,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,30 g |
| Karbohydrat | 0,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Kostfiber | 0,60 g |
| Protein | 22,70 g (69% *) |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 448029 |
| EPD-nummer | 4371738 |
| GTIN | 03113010125827 |
| GTIN2 | 13113010125824 |
| GTIN3 | 07026594480298 |
| Opprettet dato | 25.08.2016 |
| Oppdatert dato | 23.09.2016 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















