Betasuppe
8l
En norsk klassiker som inneholder blant annet potet, erter og byggryn.
Varenummer: 156954 | EPD-nummer: 5575089 | GTIN: 07039010569545
Varenummer: 156954
EPD-nummer: 5575089
GTIN: 07039010569545
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
potet, gule erter, BYGGRYN, potetstivelse, salt, gulrot, fårepølse(storfe, får, svin, geit, salt, sukker, konserveringsmiddel (E250)),brekkbønner, purre, løk, gjærekstrakt, aroma, kålrabi, SELLERIROT,emulgator (E471), kjøttekstrakt, krydder, hvitløk, antioksidant (E304)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 183 kJ/ 43 kcal |
| Fett | 0,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 7,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,80 g |
| Protein | 1,50 g (5% *) |
| Salt | 0,72 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 156954 |
| EPD-nummer | 5575089 |
| GTIN | 07039010569545 |
| GTIN2 | 07039019569546 |
| GTIN3 | 07039018569547 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















