Blomkål- & brokkolisuppe porsjon
12stk
Enkel tilberedning - kun behov for varmt vann
Varenummer: 112873 | EPD-nummer: 1480953 | GTIN: 07037610128735
Varenummer: 112873
EPD-nummer: 1480953
GTIN: 07037610128735
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
modifisert stivelse, blomkål og brokkoli 24 %, maltodekstrin, MELK, salt, FLØTE, olje (raps, solsikke), gjærekstrakt, sukker, glukosesirup, MELKEPROTEIN, gulrotekstrakt, krydder.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 147 kJ/ 35 kcal |
| Fett | 0,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,90 g |
| Kostfiber | 0,30 g |
| Protein | 1,10 g (3% *) |
| Salt | 0,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 112873 |
| EPD-nummer | 1480953 |
| GTIN | 07037610128735 |
| GTIN2 | 07037619128736 |
| GTIN3 | 07037618128737 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedte supper |
| Brick kode | Supper – tilberedt (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















