Firkantpizza m/pepperoni halvgastronorm
700g
Stabburet Firkantpizza Pepperoni er bestselgeren. Toppet med runde og skivet pepperoni.
Varenummer: 4166 | EPD-nummer: 2769198 | GTIN: 07039019941663
Varenummer: 4166
EPD-nummer: 2769198
GTIN: 07039019941663
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
146 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, OST 21% (Edamer), pepperonipølse 15 %(storfekjøtt, vann, salt, krydder, MELKEPROTEIN, stivelse, sukker, druesukker, HVETEFIBER, stabilisator (E450, E451)konserveringsmiddel (E250)), tomatpure, maismel, gjær, rapsolje,krydder, salt, sukker, hevemiddel (E450, E500, E341), maltet HVETEMEL, enzymer, melbehandligsmidddel (ascorbinsyre).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 947 kJ/ 226 kcal |
| Fett | 9,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,00 g |
| Karbohydrat | 22,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,30 g |
| Protein | 11,00 g (33% *) |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 4166 |
| EPD-nummer | 2769198 |
| GTIN | 07039019941663 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018041661 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Smakstilsatt bakeprodukter (savoury) |
| Brick kode | Paier/bakverk/pizza/quiche – smakstilsatt (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















