Jordbærfromasj m/jordbærsaus porsjon
90ml
Porsjonsfromasj i beger
Varenummer: 150091 | EPD-nummer: 4268371 | GTIN: 07039019500914
Varenummer: 150091
EPD-nummer: 4268371
GTIN: 07039019500914
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
MELK, sukker, jordbærpuré 15 %, vann, FLØTE 4 %,glukosesirup, konsentrert sitronsaft, MYSEPULVER (av MELK),SKUMMETMELKPULVER, gelatin, modifisert stivelse, naturligvaniljeekstrakt, emulgator (E472b), stabilisator (E440, E410, E407,E331), surhetsregulerende middel (E330, E300), fargestoff (E120), aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 720 kJ/ 171 kcal |
| Fett | 7,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,50 g |
| Karbohydrat | 24,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 18,00 g |
| Kostfiber | 0,70 g |
| Protein | 3,10 g (9% *) |
| Salt | 0,12 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 150091 |
| EPD-nummer | 4268371 |
| GTIN | 07039019500914 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018500915 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Desserter/dessertsauser/topping |
| Brick kode | Dessertsauser/-topping/-fyll (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















