Kebab kuttet & stekt
5kg
Stekt, strimlet kebabkjøtt
Varenummer: 6365 | EPD-nummer: 2703502 | GTIN: 97039019963651
Varenummer: 6365
EPD-nummer: 2703502
GTIN: 97039019963651
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
146 produkter i databasen
Ingredienser
kjøtt av får og storfe 49% ,kjøttfett, vann, stivelse, SOYAPROTEIN, hvetefiber(glutenfri, < 20ppm gluten), salt,krydder, hvitløk,sukker, druesukker, sitronsyre E330, løk, aroma,stabilisator E451, 450.Krydderet er bestrålt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 941 kJ/ 225 kcal |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,10 g |
| Karbohydrat | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,40 g |
| Protein | 9,70 g (29% *) |
| Salt | 2,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 6365 |
| EPD-nummer | 2703502 |
| GTIN | 97039019963651 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 97039018863655 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kjøtt/fugl/andre dyr |
| Klasse | Kjøtt/fugl/andre dyr – bearbeidet |
| Brick kode | Blandede arter kjøtt/fjærfe/andre dyr – alternativt kjøtt – bearbeidet |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















