Makrellfilet Grovhakket
110g
En grovhakked variant av den originale Stabbur-Makrell. Den grovhakkede makrellfileten blandes ekstra godt med tomatsausen, noe som gjør den ekstra saftig og enda lettere å smøre rett på skiven.
Varenummer: 1628 | EPD-nummer: 445288 | GTIN: 07039010016285
Varenummer: 1628
EPD-nummer: 445288
GTIN: 07039010016285
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
146 produkter i databasen
Ingredienser
MAKRELLFILET 60 %, tomatsaus 40 %(tomatpuré, vann, rapsolje,sukker, salt, antioksidant (askorbinsyre, sitronsyre),fortykningsmiddel (guarkjernemel, xantangummi)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 990 kJ/ 239 kcal |
| Fett | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,10 g |
| - Enumettede fettsyrer | 9,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 6,40 g |
| Karbohydrat | 3,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,80 g |
| Kostfiber | 2,10 g |
| Protein | 12,00 g (36% *) |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 1628 |
| EPD-nummer | 445288 |
| GTIN | 07039010016285 |
| GTIN2 | 07039019916289 |
| GTIN3 | 07039018016287 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Sjømat |
| Klasse | Fisk – bearbeidet |
| Brick kode | Fisk – bearbeidet (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















