Pastapanne kylling
2kg
Pastarett med kylling og oppskårede grønnsaker
Varenummer: 106344 | EPD-nummer: 740704 | GTIN: 07037610063449
Varenummer: 106344
EPD-nummer: 740704
GTIN: 07037610063449
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
grønnsaker 43 % (brokkoli, løk, squash, paprika (rød, gul), soltørkettomat), pasta 38 %(DURUMHVETE), kylling 15 %, tomatsaus 4 % (vann,tomatkonsentrat 29 %, sukker, eddik, modifisert stivelse, krydder(inneholder SENNEP), druesukker, hvitløk, urter (inneholderløpstikke)), hønsebuljong (salt, glukosesirup, gjærekstrakt, sukker,hønsefett 3 %, aroma, kyllingpulver 1 %, brunet sukker, maltodekstrin,krydderekstrakt (rosmarin)).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 830 kJ/ 199 kcal |
| Fett | 1,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 34,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,30 g |
| Kostfiber | 1,90 g |
| Protein | 10,00 g (30% *) |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 106344 |
| EPD-nummer | 740704 |
| GTIN | 07037610063449 |
| GTIN2 | 07037619563445 |
| GTIN3 | 07037618063441 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Meieri/eggbaserte produkter/måltider |
| Brick kode | Eggbaserte produkter/måltider – ikke spiseklar (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -99 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















