Pizza Pepperoni
635g
Stabburet Pizza Pepperoni er en smakfull pizza som er rikelig toppet med pepperoni av storfe, runde og skivet, og norsk edamerost.
Varenummer: 157975 | EPD-nummer: 5978309 | GTIN: 07039010579759
Varenummer: 157975
EPD-nummer: 5978309
GTIN: 07039010579759
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
146 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, OST 17 % (edamer), pepperonipølser 10 %(storfekjøtt, krydder, krydderekstrakt, potetmel, salt, MELKEPROTEIN, sukker, druesukker, hvetefiber, stabilisator (E450, E451), konserveringsmiddel (E250)), tomatpuré, maismel, gjær, rapsolje,krydder (bl.a. løk, hvitløk, paprika), sukker, salt, maltet HVETEMEL, bakepulver, enzymer.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 941 kJ/ 224 kcal |
| Fett | 8,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,90 g |
| Karbohydrat | 27,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,30 g |
| Protein | 10,00 g (30% *) |
| Salt | 1,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 157975 |
| EPD-nummer | 5978309 |
| GTIN | 07039010579759 |
| GTIN2 | 07039019579750 |
| GTIN3 | 07039018579751 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Smakstilsatt bakeprodukter (savoury) |
| Brick kode | Paier/bakverk/pizza/quiche – smakstilsatt (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















