Remulade kuvert
14g
Frisk og god remulade med norske agurker
Varenummer: 5979 | EPD-nummer: 832469 | GTIN: 07039010059794
Varenummer: 5979
EPD-nummer: 832469
GTIN: 07039010059794
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: IDUN
294 produkter i databasen
Ingredienser
Rapsolje, vann, hakkede agurker, sukker, EGGEPLOMME, eddik,SENNEPSFRØ, løk, fortykningsmiddel (guarkjernemel, xantangummi,modifisert stivelse), salt, sitronkonsentrat, konserveringsmiddel(sorbinsyre, natriumbenzoat), aroma, krydder, persille, konsistensmiddel(kalsiumklorid), fargestoff (karotener).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 032 kJ/ 486 kcal |
| Fett | 50,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,40 g |
| Karbohydrat | 5,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,70 g |
| Protein | 0,90 g (3% *) |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 5979 |
| EPD-nummer | 832469 |
| GTIN | 07039010059794 |
| GTIN2 | 07039019959798 |
| GTIN3 | 07039018059796 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 22.11.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Krydder/konserveringsmidler/ekstrakter |
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
| Brick kode | Andre dippsauser/smakssauser/smakstilsatte toppinger/smakstilsatt påsmøring/marinader (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















