Rødspette dobbel, sprøbakt
140-160g
Sprøbakt rødspettefilet lagt dobbelt
Varenummer: 106426 | EPD-nummer: 653220 | GTIN: 07037619064263
Varenummer: 106426
EPD-nummer: 653220
GTIN: 07037619064263
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
RØDSPETTEFILET 70 % (fangstområdet: Nordøst-Atlanterhavet),brødrasp (HVETEMEL, gjær, salt, druesukker), HVETEMEL,solsikkeolje, vann, salt, krydder (inneholder SENNEP), hevemiddel(E500).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 802 kJ/ 192 kcal |
| Fett | 8,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,60 g |
| Kostfiber | 0,70 g |
| Protein | 13,70 g (42% *) |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 106426 |
| EPD-nummer | 653220 |
| GTIN | 07037619064263 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07037618064264 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Sjømat |
| Klasse | Fisk – bearbeidet |
| Brick kode | Fisk – bearbeidet (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -99 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















