Tilslørte bondepiker porsjon
130ml
Porsjonsfromasj i beger
Varenummer: 106485 | EPD-nummer: 688697 | GTIN: 07037610064859
Varenummer: 106485
EPD-nummer: 688697
GTIN: 07037610064859
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
270 produkter i databasen
Ingredienser
MELK, sukker, eple 11 %, vann, HAVREGRYN 5 %, vegetabilskolje (solsikke, shea, kokos), FLØTE 2 %, HVETEMEL, BYGGMALT,FULLKORNSHVETEMEL, demerarasukker, MYSEPULVER (fra MELK), SKUMMETMELKPULVER, emulgator (E 472b), gelatin, sirup, stabilisator (E 410, E 440, E 415, E 407), vaniljeekstrakt,modifisert potetstivelse, surhetsregulerende middel (E 330, E 331),EGGEHVITE, stivelse (HVETE, mais), maismel, hevemiddel (E503, E 500), aroma, salt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 946 kJ/ 225 kcal |
| Fett | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,20 g |
| Karbohydrat | 36,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 30,00 g |
| Protein | 3,10 g (9% *) |
| Salt | 0,09 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 106485 |
| EPD-nummer | 688697 |
| GTIN | 07037610064859 |
| GTIN2 | 07037619064850 |
| GTIN3 | 07037618064851 |
| Opprettet dato | 11.06.2024 |
| Oppdatert dato | 16.08.2024 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Desserter/dessertsauser/topping |
| Brick kode | Dessertsauser/-topping/-fyll (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -99 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















